Bilişim Danışmanlığı

Hızla gelişen teknoloji ile birlikte, bilişim her geçen gün daha da fazla hayatımıza girmektedir. Bu da her geçen gün yeni ürün ve hizmetleri ortaya çıkarmaktadır.

Firmalar ve işletmeler için, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, teknolojinin sağlayacağı faydalarla, rakiplere karşı avantaj elde etme önemli bir unsur haline dönüşmüştür.

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde; satın almış olduğumuz bir cihaz ya da aletin daha iyisi ve daha çok özelliklere sahip olanı, çok kısa bir sürede piyasada yerini almakta ve aldığımız ürün çok hızlı bir şekilde alt model konumuna geçmektedir.

Bir çok yatırım ve masraf yapılmasına rağmen, gerçekten de fiyat / performans açısından, beklentilerimizi en iyi karşılayacak ürün veya hizmeti alabiliyor muyuz?

Yapmış olduğumuz harcamalara rağmen, bazı durumlarda aldığımız ürün, ihtiyaç ve beklentilerimizi tam olarak karşılamıyor. Bazı durumlarda ise; ürünlerin bazı özelliklerini hiç kullanmayacak olmamıza rağmen, o özellikler için de ödeme yapıyoruz.

Kişisel ilgi ve merakla alakalı olarak, çevremizdeki kişilerden, teknolojik ürünlerle ilgili öneriler duyuyoruz. Kişisel kullanım için bir cep telefonu alacaksak, çoğu zaman bu önerilerin faydasını görmek mümkün olacaktır. Ancak işimizde kullanmayı planladığımız, daha kapsamlı cihaz veya hizmetler konusunda profesyonel destek almak, sizlere bir çok konuda fayda sağlayacaktır.

İşte bu noktada biz, sektörde uzun yıllar çalışmış deneyimli ve eğitimli kadromuzla, sizlerin teknoloji konusunda çözüm ortağınız olmaya talibiz.

İhtiyaçların boyut ve kapsamına paralel olarak; analiz, değerlendirme ve test çalışmaları yaparak projeleri, riskleri ve öncelikleri belirlenmiş ayrıntılı yol haritalarını müşterilerimize sunmaktayız.

Bizim amacımız; ürünler önerip onları size satmak değil, ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun ürün ve çözümleri sizlere iletip, bu ürünleri satın almanız durumunda elde edeceğiniz faydalar konusunda sizleri bilgilendirmektir.

Soru ve görüşleriniz için, İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz…