Biz Kimiz?

Firmamız Solo Bilişim Hizm. Teks. Ürünl. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti, Ekim 2012 tarihinde İstanbul Bahçelievler’ de kurulmuştur. Şirket; 1989 yılından beri, ev tekstil ürünleri toptan ticareti yapan bir şahıs işletmesinin devamı niteliğinde olup, ana faaliyet konusu olarak, ev tekstili ve mefruşat ürünleri toptan ticaretine devam etmektedir. Şirket kuruluş aşamasında; firmamız bünyesine, bilişim ve otomasyon sistemleri alanlarında uzun yıllar profesyonel olarak özel sektördeki değişik şirketlerde çalışmış arkadaşlarımızın da katılımıyla, bilişim sektöründe de firmamız yerini almıştır.

Ön hazırlık sürecinden sonra, Ocak 2013 tarihinde başlayan bilişim faaliyetleri kapsamında; web sayfası tasarımı, sosyal medya yönetimi, teknoloji danışmanlığı, bilgisayar ağları kurulum ve yönetimi, firmaya özel yazılım ve otomasyon çözümleri alanlarında çalışmalar başlamıştır.

2014 yılından itibaren, yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen, windows tabanlı bir uygulama olarak tasarlanan Okul Yönetim Sistemi ile birlikte, eğitim sektöründe de hizmete başlanmıştır. Bu kapsamda, Okul Yönetim Sistemi (OYS) otomasyonu, akıllı tahta sistemleri, okul kiosk ve turnikeleri, okul web entegrasyonu hizmetleri sunulmaya başlanmıştır.

Bilişim hizmetlerimizde, çok da uzun olmayan bir geçmişe sahip olmamıza rağmen, mevcut müşterilerimizin bize güveni sayesinde,bu sektörde uzun mesafeler katettiğimize inanıyoruz. Hizmetlerimizle ilgili sizleri de müşterimiz olarak görmekten mutluluk duyacağız.

Tanışmak dileğiyle

 

– Ustanın Dükkanı Ekibi